Kariera

 

Dołącz do nas

Jesteśmy profesjonalnym zespołem, którego łączy pasja i doświadczenie. W naszej firmie dbamy o przyjazną atmosferę, która pozytywnie wpływa na jakość pracy i rozwój zawodowy.

 

Przekonaj się o tym osobiście i sprawdź naszą ofertę pracy!

 

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

  • LEKARZ SPECJALISTA PATOMORFOLOG
  • WYKWALIFIKOWANY LABORANT
  • PRACOWNIK PORZĄDKOWO-TECHNICZNY
 

CV można przesyłać na adres: diagnomed.sekretariat@op.pl


Ewentualne uwagi prosimy kierować na powyższy adres lub telefonicznie na numer:

32 228 56 98

 

Rozwój i kariera

Dużą częścią naszego życia jest praca. Dbamy zatem o to, żeby nie stała się ona dla nas przykrym obowiązkiem, ale była źródłem satysfakcji i zadowolenia. Dla każdego z nas ważna jest motywacja i poczucie, że jest się cenionym za to co robimy.

Doświadczenie wynika z poznawania i uczenia się nowych rzeczy i sytuacji. Członkowie naszego zespołu mają niezliczone możliwości uczenia się i rozwoju. Chcemy być najlepsi - dla siebie, dla naszych partnerów biznesowych a przede wszystkim dla naszych pacjentów. Dlatego stale doskonalimy się w naszej pracy, aby sprostać tym oczekiwaniom.

Ciągłe uczenie się oraz rozwój są widoczne w naszej firmie. Zachęcamy do doskonalenia istniejących umiejętności i zdobywania nowej wiedzy oraz doświadczeń.

Dla nas ważna jest atmosfera pracy. W naszej firmie każdy pracownik traktowany jest jak członek rodziny - z należytą troską i zrozumieniem. Dlatego bardzo wielu z naszych pracowników jest z nami od samego początku.

Nasza firma cały czas rozwija się w swojej dziedzinie. Stale wprowadzamy nowe rozwiązania. Posiadamy sprzęt wiodących i renomowanych firm.

W naszej firmie specjaliści w dziedzinie medycyny mają do wyboru elastyczne formy zatrudnienia. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie łącząc swoje pasje życiowe z karierą zawodową.